V jednej z najzdravších firiem Slovenska sa pije zdravo

Trenčianske minerálne vody a.s. získali 3.miesto v rebríčku najzdravších firiem v bratislavskom regióne.

Každý z nás dobre vie, že voda je symbolom zdravia. To platí dvojnásobne ak ide o prírodnú minerálnu vodu Mitická, ktorá sa vyznačuje vyváženým pomerom horčíka a vápnika, nízkym obsahom sodíka a vďaka svojmu zloženiu je tak vhodná na každý deň. Je preto priam až symbolické, že práve spoločnosť, Trenčianske minerálne vody, a.s.,  ktorá túto vodu prináša na trh, získala vrámci „TOP 10 firiem regiónu 2017“ 3.miesto v rebríčku najzdravších firiem v bratislavskom regióne (v kategórii „Tuzemská spoločnosť s obratom 2-10 miliónov eur“).
Rebríček každoročne vyhlasuje denník Hospodárske noviny v spolupráci s UniCredit Bank, Deloitte a Bisnode a jeho cieľom je oceniť spoločnosti, ktoré svojím zodpovedným prístupom prispievajú ku kvalite podnikateľského prostredia na Slovensku. A práve takouto spoločnosťou Trenčianske minerálne vody sú.

Foto: Ing. Karol Kaššovic, predseda predstavenstva; Ing. Erik Kaššovic, podpredseda predstavenstva

 

 

“Udržiavame si zdravý životný štýl pitím našej minerálnej vody a preto je pre nás prirodzené, že aj naša spoločnosť žije “zdravo”, čo vidia aj odborníci. Preto sme radi, že sme sa v tejto súťaži umiestnili na skvelom treťom mieste. Napriek tomu veríme, že dokážeme mnohé veci u nás vo firme vylepšiť a budúci rok získame ešte lepšie umiestnenie,” hovorí Karol Kaššovic predseda predstavenstva spoločnosti.

Spoločnosť Trenčianske minerálne vody, a.s. sa v rebríčku najzdravších firiem v bratislavskom regióne umiestnila na základe verejne dostupných ukazovateľov účtovných závierok za rok 2017, a tak potvrdila svoju stabilnú pozíciu na Slovenskom trhu.

“Toto ocenenie nás veľmi teší a určite to v našej spoločnosti oslávime. Ako inak, prípitkom s tým najzdravším, čo u nás máme. Našou Mitickou,” dodáva Karol Kaššovic.

 

Administrator