Ochutená Mitická chutí aj odborníkom!

Pri tohtoročnom udeľovaní cien Značka kvality SK, získali neochutené minerálne vody Mitická opätovné ocenenie Značka kvality SK GOLD.
Potvrdili tak svoju prémiovú kvalitu a tiež stále miesto medzi poprednými slovenskými minerálnymi vodami. V tomto roku navyše získali ocenenia Značky kvality SK aj minerálne vody z rady Mitická ochutená. Mitická Mango&Pomaranč získala Značku kvality SK GOLD a Mitická Malina Značku kvality SK. Známkou kvality sa tak teraz môže pýšiť celé portfólio minerálnych vôd Mitická.

Mitická je všetkým dobré známa, prírodná minerálna voda s optimálnou mineralizáciou, vhodná na každodenné pitie. Vyznačuje sa vyváženým pomerom vápnika a horčíka a aj nízkym obsahom sodíka. Svoje portfólio Mitická rozšírila o minerálne vody s príchuťami Mango&Pomaranč a Malina, ktoré majú rovnaký štandard kvality. Obsahujú zdraviu prospešné minerály, ovocnú šťavu a sú bez pridaných farbív. A práve tieto vody sa nanovo stali nositeľmi významného slovenského ocenenia a zaradili sa medzi najkvalitnejšie minerálky na Slovensku.

Ocenenia nás veľmi tešia. Sme radi, že kvalitu našej vody nevnímajú iba spotrebitelia, ktorí po nej opakovane a radi siahajú, ale aj samotní odborníci,” vyjadril sa k získaným oceneniam Karol Kaššovic, predseda predstavenstva spoločnosti Trenčianske minerálne vody, a.s.


Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť tu.

Mária