Piatok s Evelyn

Ste na diéte, snažíte sa robiť všetko preto, aby ste si udržali svoju štíhlu líniu, ale všade sa vás číhajú sladké nástrahy. A práve vtedy začína váš boj. Svoje o tom vie aj Evelyn.Okej, nemala som cukor v káve, čiže, koláčik si ako keby zaslúžim”, uvažuje.

“Prosím Vás, je ten koláčik BIO? Alebo aspoň ten keksík na ňom🙏?” dúfa, že si zdravo pochutná.

Evelyn však stále odoláva: “Nie, minúta v ústach, naveky v bokoch!”

“Veď, koľko môže mať taký koláč kalórií?” začne prepočítavať. “Alebo by som mohla využiť Ludolfovo číslo. Alebo Rudolfovo?”.

“Alebo, aby mi to vyšlo zlomkami? Ja menovateľ, plus koláč čitateľ rovná sa šťastie! ❤️ poteší sa a prepočítava ďalej.

Prepočítavanie a rozhodovanie sa o tom, či koláčiku podľahne alebo nie, bolo také náročné a zdĺhavé, že sa Evelyn zrazu ocitla na neznámom mieste, kde si uvedomí, že hlad je vlastne len prezlečený smäd.

Ešteže má pri sebe Mitickú S chuťou!. “Je dobrá, je sladká, má málo kalórií – ideálny dezert.” uvedomí si na záver spokojne. Pozrite si celé video 🍿.

Mitická ponúka radu sviežich ochutených minerálnych vôd. Obsahujú zdraviu prospešné minerály a ovocnú šťavu s chuťou maliny, citrónu a manga s pomarančom a jablka s materinou dúškou. Sú bez farbív a neobsahujú fruktózovo-glukózový sirup. Ideálny, osviežujúci dezert plný minerálov nie len pre Evelyn ale aj pre vás 😊.

Administrator