Streda s Evelyn

Mate domáceho miláčika? Ak nie, možno máte známych, milovníkov zvierat, ktorí z času na čas potrebujú postrážiť ich štvornohého kamoša ?. Evelyn, ako “veľká milovníčka zvierat” nevedela povedať nie a rozhodla sa takého jedného zvieracieho kamoša starostlivo postrážiť .

“Ja že ťa nespotrážim?! Ja? Šak ty uvidíš!” hovorí psovi, hecne sa a začne mu dávať jednoduché príkazy. Pes ju však ingoruje.

” Lažkaj! Poď! Venči sa!” kričí na ňho.

V diaľke zrazu zbadá fešáka a napadne ju, že práve štvornohý kamoš jej môže pomôcť dostať sa bližšie k fešákovi a nadviazať komunikáciu a ktovie, Evelyn možno konečne nájde svoju spriaznenú dušu jednorožca ?. Keďže ju pes vôbec nepočúva, musí si pripraviť strategický plán, ako na to. Ako tak premýšľa a plánuje zistí, že ten pes reaguje na fľašu minerálnej vody, z ktorej sa napila. Plán je pripravený a Evelyn vyráža do boja!

Pes je vybavený a Evelyn ide uskutočniť svoj strategický plán za fešákom.

Áá, tak venčím svojho psa… A ty čo? Posiluješ? Tyyy, jooooj..” usmieva sa na fešáka a flirtuje s nim.

Nakoniec si však uvedomí, že vôbec nemusí byť umelá, aby zaujala.

Mitická S chuťou! obsahuje zdraviu prospešné minerály a ovocnú šťavu s chuťou maliny, citrónu a manga s pomarančom a jablka s materinou dúškou. Je bez farbív a neobsahuje fruktózovo-glukózový sirup.

Administrator