Štvrtok s Evelyn

Už ste sa ocitli niekedy v paralelnom vesmíre? Cesta tam je dlhá a náročná. Vie o tom svoje aj Evelyn: “Poznáš to. Ideš na stretnutie, vieš čo chceš, myšlienky usporiadané, sebavedomý pohľad, zastaví ťa recepčná a vypýta si občiansky…”

Veď je to jednoduché, recepčná chce len občiansky preukaz, nie je to nič zložité. Tak si Evelyn položí kabelku na pult a začne ho hľadať.

Z kabelky vytiahne hrebeň, kľúče, zobcovú flautu, dokonca aj jednorožca s kryštálmi ?.

Pokračuje slnečnými okuliarmi, ktoré dlho hľadala, špirálou na riasy a keď na ňu recepčná divne zazrie, prejaví sa mierny stres a hovorí si: “Evi, kľud! Ona má tiež kabelku! A vyzerá to tam určite rovnako!”.

Keď na recepčný pult vytiahne knihu Vojna a mier, zvonček, nájde aj vytúžený občiansky preukaz. “Normálne mi vyschlo!”, poznamená Evelyn a z malej kabelky ešte vyberie 1,5L fľašu minerálnej vody… vyberie 2. fľašu minerálnej vody ?

Pýtate sa, ako sa do relatívne malej kabelky okrem flauty, jednorožca, knihy, okuliarov, atď. zmestili ešte 2 veľké fľaše minerálne vody? Nuž, paralelný vesmír je nevyspytateľný ?. Ako dámske kabelky. Pre niekoho plné zbytočností, pre niekoho celý vesmír.
Pamätajte však, že v Mitickej zbytočný sodík nenájdete.

Administrator